Güzel Sözler :)

Aşağa gitmek

Güzel Sözler :)

Mesaj  Kubilay Bir Cuma Nis. 23, 2010 10:43 pm

♥️ İLK GORUSTE ASKA INANIRMISIN? YOKSA DISARI CIKIP TEKRAR MI GIREYIM...

♥️ SENI UZAKTAN SEVMEYI,SANA BAKMADAN GORMEYI,SENI DUYMADAN DINLEMEYI,GOZYASLARIMLA GULMEYI,KAVUSMAK ICIN SABRETMEYI OGRENDIM AMA, SENSIZ OLMAYI ASLA OGRENEMEDIM.

♥️ DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

♥️ SEN HIC DENIZIN DIBINE BAKTIGINDA YESIL ORMANI GORDUN MU? SAKIN IMKANSIZ DEME; CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKTIGIMDA OLULERIN BILE SAHIT OLAMADIGI CENNETI GORDUM

♥️ INSANLAR GELMELERIYLE YALNIZLIKLARINI DAGITANLARI SEVERLER, GITMELERIYLE KENDILERINI YALNIZ BIRAKANLARA ASIK OLURLAR.

♥️ SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...

♥️ OZLEMEK GUZEL SEYDIR, OZLUYORSA OZLENEN. BEKLEMEK GUZEL SEYDIR, GELECEKSE BEKLENEN. SEVMEK GUZEL SEYDIR, SEVIYORSA SEVILEN...

♥️ BIRAZ BURUK BIR DUYGU YUKLENIRSE YUREGINE, GOZLERIN ZAMAN ZAMAN TAKILIRSA UZAKLARA, KULAKLARIN ZAMANSIZ DELI GIBI CINLARSA, BILKI BIRYERLERDE OZLENMISSINDIR.

♥️ BU DUNYADA 6 MILYAR INSAN VAR,30 MILYONU UYUYOR, 20 MILYONU YEMEK YIYOR, 10 MILYONU MUZIK DINLIYOR, 1 GUZEL KIZ DA MESAJ OKUYOR...

♥️ SENI GUNDE BIR KERE DUSUNUYORUM, O DA 24 SAAT SURUYOR...

♥️ OYLE SENDEN COK UZAKLARDA DEGILIM, GORMESINI BILEN GOZLERIN BAKISINDAYIM. BELKI SANA SENDEN DAHA YAKIN BIR YERDE, CARPAN KALBININ HER ATISINDAYIM...

♥️ BIRGUN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETIRIRIM SANA AKSAM AYAZINDA USURSEN GUNESI GETIRIRIM SANA EGER GONLUN BIR SEVGI ARARSA KALBIMI SOKUP GETIRIRIM SANA...

♥️ GOZLERIN NEHIR, KASLARIN KOPRU OLSA TAM ORTASINDAN GECERKEN IPLER KOPSA, YANAGINDAN SUZULUP DUSSEM DUDAGINA. BENI OPERMISIN YOKSA BIR GOZ YASI GIBI SILERMISIN..

♥️ SENI TANIMADAN ONCE BEN DEGILDIM, SENI TANIDIKTAN SONRA BENDEKI BENSIZLIGIN ASLINDA SENSIZLIK OLDUGUNU ANLADIM...

♥️ SEVGIYI GOSTERECEKSIN, SOYLEMEK YETMEZ. SEVGI GOZLERINDE OLACAK, SOZLERIN YETMEZ. SEVGI HERSEYDIR, KALBE HAPSEDILMEZ. SEVECEKSIN BENIM GIBI AMA YUREGIN YETMEZ..

♥️ BIR INSANIN IDEALLERI OLMALI, SONSUZLUK GIBI BIR INSANIN OZLEMI OLMALI, OZLEMLE ACAN CICEKLER GIBI BIR INSANIN BIRTANESI OLMALI, O DA SENIN GIBI...

♥️ DALGALAR KIYIYA CARPARKEN SU SOZU SOYLER; SENI SEVIYORUM...

♥️ EN AGIR ISCI BENIM. CUNKU 24 SAAT SENI DUSUNUYORUM...

♥️ NE SENI UNUTACAK KADAR ZAMAN GECECEK, NE DE GECEN ZAMAN SENI UNUTTURMAYA YETECEK, BIRAKIP GITSEMDE UNUTURUM SANMA, ZAMAN ALISMAYI OGRETIR, UNUTMAYI ASLA...

♥️ LAYIK OLDUGUN YER SENI KABUL ETMESE BILE, GIYDIGIN GELINLIK YERINE KEFEN OLSA BILE, ARDINDAN GOZYASI DOKENIN OLMASA BILE, BEKLEME ARTIK DONMEM SANA...

♥️ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥️ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

♥️ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥️ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

♥️ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

♥️ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

♥️ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

♥️ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

♥️ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥️ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥️ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥️ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

♥️ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

♥️ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…

♥️ Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim......!

♥️ Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur

♥️ Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..

♥️ Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...

♥️ Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...

♥️ Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

♥️ Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

♥️ Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

♥️ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

♥️ Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

♥️ Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

♥️ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♥️ Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!!!

♥️ Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!!

♥️ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

♥️ Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle...


♥️ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

♥️ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

♥️ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

♥️ Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...

♥️ Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

♥️ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

♥️ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse...siz aşıksınız...

♥️ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

♥️ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥️ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunma

♥️ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

♥️ Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

♥️ Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

♥️ Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

♥️ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♥️ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

♥️ Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

♥️ Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini..

♥️ Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim...

♥️ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

♥️ Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

♥️ Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

♥️ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

♥️ Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

♥️ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

♥️ Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun...

♥️ Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

♥️ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥️ Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

♥️ Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

♥️ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

♥️ Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.♥️ Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde

♥️ Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

♥️ İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. Mevlana

♥️ Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur. Whoopi Goldberg

♥️ Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. S. M. Power

♥️ Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür. Cucong

♥️ Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır. Tagore

♥️ Acınmaktansa kıskanılmak dana iyidir. Heredot

♥️ Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. La Rochefoucauld

♥️ Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir. Clarence S.Darrow

♥️ Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. Wendell Phillips

♥️ Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır. Bertolt Brecht

♥️ Sık ve çok gülmek; zeki insanların saygısını ve çocukların sevgisini, şefkatini kazanmak; dürüst eleştirilerin taktirine layık olmak ve yanlış arkadaşların ihanetlerine katlanabilmek; güzelliği taktir edebilmek, başkalarındaki "en iyiyi bulabilmek"; sağlık Ralph Waldo Emerson

♥️ Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım. Herman Melville

♥️ Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü, erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir. Madama de Stael

♥️ Aşkın gizemi, ölümün gizeminden daha büyüktür. Oscar Wilde

♥️ Niçin hep birlikte barış ve uyum içinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz. Aunius Aurelius Simachus

♥️ Aşk hakkında herşey doğru, herşey yanlıştır. Hakkında söylenecek hiçbir şeyin saçma olmadığı tek şey aşktır.

♥️ Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim

♥️ Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

♥️ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz.

♥️ Ağlayışım terk edip gidisine değil.Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim.Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

♥️ Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

♥️ Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O'nu ayaklarını altında arar... Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…

♥️ Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın...

♥️ Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi...

♥️ An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

♥️ Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

♥️ Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

♥️ Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım çocuklar Gibi Ağladım..

♥️ Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım...

♥️ Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

♥️ Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de Beni çok aldattın hoş görmesem de Bir şeyler bulmuştum ben o sevginde Bekliyorum bir gün dönersin diye.

♥️ Ay doğarken bir söğüdün arkasından,gül yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma...

♥️ Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle...

♥️ Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

♥️ Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim.

♥️ Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

♥️ Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler

♥️ Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim...

♥️ Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM !

♥️ Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

♥️ Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

♥️ Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak..

♥️ Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime.

♥️ Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir...

♥️ Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik..

♥️ Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN...

♥️ Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.

♥️ Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsan da eski günleri.Adımı ara sıra an yeter.

♥️ Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilircisin...

♥️ Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür...

♥️ Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?

♥️ Bir Gün Bu Köşede Sessiz Sedasız Hıçkıra Hıçkıra Ağlayacağım , şu Lanet kaderime Sitemler Edip , Tanrıya Son Kez Yalvaracağım , Güzel Gözlerin Gelecek Aklıma , Solup Gideceğim En Güzel çağımda , Sensizlik Beni çağırdığında , Boş Sokaklara Haykırdığında , Artık Burada Olmayacağım.

♥️ Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

♥️ Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

♥️ Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

♥️ Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme...

♥️ Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere...

♥️ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

♥️ Bir sevgilim var uzakta Yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım, saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur.

♥️ Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

♥️ Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu..

♥️ Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın.bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

♥️ Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin için ölmeye ben çoktan razıyım.

♥️ Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun.

♥️ Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

♥️ Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak.

♥️ Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye.

♥️ Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

♥️ Bitmesin isterdim umutlarımız.Bitmesin isterdim duygularımız.Ne çıkar sel olsa göz yaşlarımız.Her şey bitti artık bil bundan sonra..

♥️ Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var.Baktığın her yer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler var.İşte unutamamamın sebebi de bu.çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor.

♥️ Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

♥️ Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun.

♥️ Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün..

♥️ Bu yaşamdaki her şey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısın,ve şunu da biliyorum ki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensin.Sen ki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın.

♥️ Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim.Seni benden ayrığı için kaderimi mahkemeye vereceğim. çok şey mi istedim senden hiç farkında olmadan bir çiçeğin bile kıymeti var sararıp ta solmadan bıktım artık bıktım hep sana hep bana hep bu umutsuz aşka ağlamaktan tek korkum Allah tan birde sensiz kalmaktan...

♥️ Dağlara duman duman, hasret çöker, dağlara göz yaşlarım yağmur olur, yollara gönlümde bin yel eser, uzar gider daha sonlara... Ağlama, ağlama sen gözbebeğim, ağlama yalnız seni seveceğim, unutma ölsem bile döneceğim, inan gülüm sen ağlama...

♥️ Denizin dibinden bir avuç sevgi çıkarırken vurgun yedi dalgıç ciğer bitse de yürek atmakta çünkü sevgi dipte hala ışıldamakta..

♥️ Dilde söylenecek şarkımı kaldı mecnundan keremden farkım kalmadı artık ecelden de korkum kalmadı beni paramparça kırda öyle git.. Mutluluk hakkımdır diyemem artık nasibim ağlamak gülemem artık Senden başkasını sevemem artık kalbime kilit vur da öyle git..

♥️ Dilerim tanrıdan yüzün hiç gülmesin Yıllarca benim gibi sevip sende acı çekesin sevgimi bilmedin suç bende mi! seven çeker acıyı sevmeyen ne bilsin.. Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin.

♥️ Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

♥️ Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

♥️ Dün Gece Yine Aklımdaydın Saatlerce, önce ölümü Sonra Sensizliği Düşündüm. Hiç Farkı Yoktu Biberinden, çünkü ölüm Sensizlikse, Sensizlik Zaten ölümdü...

♥️ Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

♥️ Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler. Bilmez ki giden sevgililer dönmeyecekler... Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden dönen yok seferinden...

♥️ Düşlerim vardı görmekten korktuğum, hislerim vardı söylemekten korktuğum, şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum, şimdi sen varsın kaybetmekten korktuğum...

♥️ Duygular vardır elletilmeyen,sevgiler vardır kelimelere sığmayan,bakışlar vardır insanı ağlatan,insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın !!!

♥️ Eğer beni bu sokakta, bu mahallede, bu şehirde bulamazsan, sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

♥️ Eğer bir gün beni unutursan öyle biriyle unut ki sana savurduğum KURŞUNLARIN önüne geçecek kadar cesur olsun..

♥️ Eğer bir gün gökyüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bil ki kanatlarındaki buruk gülümsemelerle ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.

♥️ Eğer birini unutmak istiyorsan, onun adını kumlara yaz, Sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin. Eğer birini seviyorsan, onu kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin.

♥️ Elbet mutluluk elimi tutacak bir gün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazık ki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acı da sevgin kadar geçicidir..

♥️ En değerli şey sen oldun Ve birden en değersiz.. İkisini de sen istedin Geldin ve gittin Sadece izlemekle yetindim.

♥️ En güzel yarınlar senin olsun,ömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın.eğer gün gelirde beni unutursan inan ki gülüm canın sağ olsun.

♥️ En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

♥️ En sevdiğim seni özlemekti,en sevdiğim kendimi özletmekti,en sevdiğim ellerim arasındaki parmaklarını sımsıkı tutmak,bir yaprak dökümü gibi hafif ürkek üşüyerek seninle orada yürümek.

♥️ Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

♥️ Gecemidir insanı hüzünlendiren insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen .gecemidir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen.

♥️ Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında.Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

♥️ Geceyi deniz tutmuş, kalbimi hasret, hangi sularda ayak izlerin, hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin.

♥️ Geleceği benimle karanlık görüyorsan,umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim,sen mutlu olacaksan ben çekerim.

♥️ Gidersen kim sular fesleğenleri,kuşlar nereye sığınır akşam olunca.Gidersen kar yağar avuçlarıma,gidersen kuşlarda ölür bende.

♥️ Gidişinle beni boş bir sedaya bıraktın, şimdiden sayıyorum sensizlik günlerini ve geleceğin günü bekliyorum sabırsızlıkla, o günün sevgisiyle avutuyorum bir parçacık kalbimi.

♥️ Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere ,yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle..

♥️ Gittin... Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

♥️ Gökte rahmet olsan umudum değilsin seninde yağmurunda ıslanmıyor bedenim kızgınlığım sana değil kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçeklerim..

♥️ Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın. Göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle

♥️ Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kapatırım bir daha açmam,sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım bir daha konuşmam , varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam, sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm çünkü ona engel olamam.

♥️ Gözlerim yollarda bekletme ne olur,bu aşka bir hüzün ekletme ne olur,bana sensizliği öretme ne olur,yokluğun cehennem,cennetim sensin...

♥️ Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bir tanem.

♥️ Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun, her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun, isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,hep ağla, bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun..

♥️ Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz.

♥️ Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.

♥️ Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya, başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde, kâğıdı, kalemi elime alıp, seninle dertleşmek, yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geçiyor içimden. Sana yazmak. “Sana Seni Yazmak”.

♥️ Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsız,sensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.çünkü ben sensiz yapamıyorum..

♥️ Güzelsin, şirinsin, şahanesin.çektiğim çileye tek bahanesin.Melek mi şeytan mı bilmem ki nesin.Tuzaktan tuzağa atsan da olur.Ben seni seviyorum ya sen beni sevmesen de olur.

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmisim yüregime gizçııÖÖçşSen benim tarihinin en güzel fethisin sen yildizlari bol olan gecenin en parlak yildizi sen benim issiz bir adada isteyecegim üç seyin üçüsün ASKIM


Kül olmus ates yanarmibuz tutmus su akarmisu gözler seni sevdi BASKASINA BAKARMI.


Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin Bitanem!..


Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni "EBEDiYEN SEVECEGiM"


Seni görmedigim günler bir çakir dikeni büyüyor gözbebeklerime bir çocuk aglamasi basliyor kulaklarimda uzun uzun ellerim biryerlere yapisiyorya ayaklarim o benim zavalli ayaklarim öyle saskin öyle kararsiz öyle çaresizki seni görmedigim karanliktayim katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim birdemir nasil paslanirsa bir elma nasil çürürse iste öyleyim.SENI ÖZLEDIM SENI SEVIYORUM


Seni benim kadar seven sana benim kadar hasret kalsinBulutlar arasinda göz kirpan günes gözlerin kadar güzel olsaydi günese vurulurdum. Ama ben sana vurgunum çünkü ; hiçbir zaman solmayan sevda günesimsin.


Ask denilen kelimeyi sarkilardan duyardimSen çikinca karsima kendimde seni buldumInsanim hakkim degilmi?Seni çok seviyorum...Askin cehennemine düsmüsüm yaniyorum


Kalbim senin için atiyor gözlerim senden baskasini görmüyor sensizlik bana ölümden zor geliyor sakin bana sensizlik ölümünü yasatma biricigim


Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zorsensizlik ölüm kadar acivarligin yasam kadar kutsalsen nefes kadar önemli ve canim kadarda degerlisin...


Bir kölenin kurtulusu bir mültecinin vatani ve bir tutsagin özgürlügü kadar uzak olsanda samimiyeti sende yasamak güzel yeterki beni yüreginde sürgün etme ey dost


Sen yildizlar kadar parlak ve güzelsinama aranizdaki fark onlar milyonlarca sen ise bir tanesin...


Bizim ömrümüzde mezarlarimiz dogusumuzda kazilir siirlerimiz hayatimizi anlatir seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar tasimda yazilir seni unutmadim


Dostluk deniz kenarinda tas toplamaya benzer. Önce toplarsin sonra teker teker atarsin. Ama bazilarini atmaya kiyamazsin. Iste sen atmaya kiyamadigimsin.


Ask GeçiciSevgi Bir Ömürdür Seveni Ask Degil Sevgi Öldürür Sevgi Sevda Bahçesinin Bir Gülüdür Benim Bahçemin Gülüde Sensin Bitanem


Sana olan askimi sanki bilmez gibisin seviyorum desende sanki sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herseyimsin


Cellatlar yine basladilar infaza herkes cezasini çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmis hirsizlik atin atese bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmis dediler yalan söylemis onu da atin atese bir günahkar daha sordular bu ne yapmis dediler SEVMIS bunu atmayin bu zaten yanmis


Bir uçurumdan asagi düsüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim


Bir gün yagmura yakalanirsan benden kaçtigin gibi yagmurdanda kaç çünkü bulutlarin arasinda kaybolan aski için aglayan benim..


Sen Sevme Sevdigimi Bil Yeter Bitanem
çııÖÖçşMevsimlerden yazi Giysilerden beyazi Kuslardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herseyden çok Seni seviyorum


Seni her sabah ilk görenin günes olmasi ne aci. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin oldugunu bilse birdaha asla dogmazdi.


Sen dünyaya sürgün gönderilmis bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim birdaha cennetine dönemeyeceksin


Ince sizim kalp hirsizim beni benden aldin imkansizim aglasam inlesem ne fayda nasil olsa ben hep haksizim


Ne güzeldi günlerimiz Ayrilmazdi ellerimiz Askla çarpan kalplerimiz Ayri düstü gülüm gülüm


Dün gece yildizlara hep seni anlattim dinledikçe bir kez daha parladilar. Ayri oldugumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydilar


Zannetmeki gözlerim sana baktikça bikacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanirsa gözlerim hayata son sözüm ''SENI SEVIYORUM''olacak


Aramizdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdigimi okuyacaksin. Simdi okudugun gibi


Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin sevgilim


Sevgini tasimak degil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alismak zor yasamak degil özlemekte degil özleyipte görememek çok zor BEBEGIM...


Dün gece saatlerce ölümü ve sensizligi düsündüm acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm


Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüregimde nede askimi körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var


Gecemidir insani hüzünlendiren yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düsündüren yoksa benmiyim seni düsünmek için geceyi bekleyen


Hani geceden sonra dogarya günes aklima ilk sen gelirsin sonra bir çig tanesi olup yüregime düsersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin


Ask bir nehirdir içine aptallar düser bende düstüm ama beni ittiler


Bir gün dilenci gibi gelecegim kapina ürkerek basacagim zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyecegim bir dilim ekmek uzatacaksin karnim tok diyecegim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yillar önce çaldigin kalbimi geri ver geri ver diyecegim


Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularimin adidir hasret sen yildizlarin getirdigi özlem degil ölümün bile unutturamayacagi tutkumsun!..askim


Bazi insanlar hayalleriyle bazilari sevgileriyle yasarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlariyla hayallerine ulasir!..


Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yasanacak bir can bulur her düs gerçeklesecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek sey senin gibi bir dosttur!..


Yüreginin içinde esen rüzgari dinliyorum rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aski bulutlardan ve engin daglar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor içimi titreterek..

lice
Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acisi benimki idi önce sev sonra terket dediler


Kafami duvara vurmadan taniyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlik tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çildirasiya paraladim kendimi lanet olsun artik sigarayi üç pakete çikardim olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.


Düslerini düsleyerek yasamak senden nefret ediyorum derken seni sevmek var olmayan ömrümün tamamini sana adamak sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...


Paylasmanin asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etmeve öyle bi arkadas seçki sen onun için ölümü düsündügünde o senin için çoktan ölmüs olsun.....


Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktuseninle var olmusum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artik senin olmusum.


Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmali ya gece. Kursun ya alnindan vurmali yada namluda kalmali. Yar dedigin ya senin gibi olmali yada hiç olmamali.


Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.


Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var


Güller hep ellerinde açsin ama dikenleri batmasin.Sevda hep seni bulsunama seni yaralamasin.Mutluluk hep yüregine dolsunama beni unutturmasin.


Aksami son bulan ufuklarda..günes damla damla erirken..hayatta kalan duygularimla..sana iki kelime söylüyorum..."SENI SEVIYORUM"


Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..birakip gittim diye unuttum sanma...zaman alismayi ögretir unutmayi ASLA


Kahvalti hazirladim sanada gönderiyorum umut dolu omlet haslanmis sevgi bir dilim tutku seni seviyorum reçeli ve birde yanlizlik demledim kaç sekerli olsun?


Ben seni Bir Kum Tanesine Adini Yazacak Kadar Degil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adini Yazacak Kadar Çok Seviyorum


Biz her ne kadar sosyetenin cilali taslarinda dans etmesini bilmesekte soguk dolunayda seytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.


Sesini duyabilme umuduyla yasadigim hayat yüzünü göremedigim için çekilmez olsada sesini duyabildigim için yasamaya deger...


Depremle girdin gönlümefay hatti çizdin yüregimeartçilar hala devam etmekte özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.


Sen geçmisin herhangi bir yolsuz sevdasi diye aniyorsun beni oysa ne yollar aradim o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...


Sevgi sevilen kisiye sunulan bir armagandir kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli degil önemli olan sevginin sunulmus olmasidir.


Gölgeler düssede yüreginin üstüne günesini sakin söndürme umut yoksa yarinlar uzak kalir insana unutma Bir Sen Daha Yok Bu çııÖÖçşBir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmisim yüregime gizlice


Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acisi benimki idi önce sev sonra terket dediler


Kafami duvara vurmadan taniyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlik tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çildirasiya paraladim kendimi lanet olsun artik sigarayi üç pakete çikardim olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.


Düslerini düsleyerek yasamak senden nefret ediyorum derken seni sevmek var olmayan ömrümün tamamini sana adamak sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...


Paylasmanin asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etmeve öyle bi arkadas seçki sen onun için ölümü düsündügünde o senin için çoktan ölmüs olsun.....


Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktuseninle var olmusum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artik senin olmusum.


Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmali ya gece. Kursun ya alnindan vurmali yada namluda kalmali. Yar dedigin ya senin gibi olmali yada hiç olmamali.


Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.


Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var


Güller hep ellerinde açsin ama dikenleri batmasin.Sevda hep seni bulsunama seni yaralamasin.Mutluluk hep yüregine dolsunama beni unutturmasin.


Aksami son bulan ufuklarda..günes damla damla erirken..hayatta kalan duygularimla..sana iki kelime söylüyorum..."SENI SEVIYORUM"


Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..birakip gittim diye unuttum sanma...zaman alismayi ögretir unutmayi ASLA


Kahvalti hazirladim sanada gönderiyorum umut dolu omlet haslanmis sevgi bir dilim tutku seni seviyorum reçeli ve birde yanlizlik demledim kaç sekerli olsun?


Ben seni Bir Kum Tanesine Adini Yazacak Kadar Degil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adini Yazacak Kadar Çok Seviyorum


Biz her ne kadar sosyetenin cilali taslarinda dans etmesini bilmesekte soguk dolunayda seytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.


Sesini duyabilme umuduyla yasadigim hayat yüzünü göremedigim için çekilmez olsada sesini duyabildigim için yasamaya deger...


Depremle girdin gönlümefay hatti çizdin yüregimeartçilar hala devam etmekte özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.


Sen geçmisin herhangi bir yolsuz sevdasi diye aniyorsun beni oysa ne yollar aradim o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...


Sevgi sevilen kisiye sunulan bir armagandir kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli degil önemli olan sevginin sunulmus olmasidir.


Gölgeler düssede yüreginin üstüne günesini sakin söndürme umut yoksa yarinlar uzak kalir insana unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...
çııÖÖçşHayat bir sekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan iste o zaman her yer yeserecek.


O vefasiz kalbin hissetmesede.. Sana bu sarkiyi dinletecegim.. Bu askin ugruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi ögretecegim...


Gecelerden ayazi sevmem.. ya gündüz olmali ya gece.. namludan çikan kursun.. ya kalbimin derinlerinden vurmali.. ya namludan hiç çikmamali.. insan sevdigini ya ölümüne sevmeli.. ya hiç sevmemeli...


Varliginin tiryakisi.. Yoklugunun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. Gözlerinin hastasiyim...


Seni seviyorum diyenin sevgisinden süphe et ünkü ask sessiz sevgi dilsizdir...


Seni Bir Serçenin Gözyasi Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mi Diyeceksin Ama Serçeler Gözyasi Döktügünde ÖLÜRLER...


Bütün dünyayi istedigim renge boyayipbu rengi insanlara bütün sevginle dagitkendini sevginin bir rengi diye tanit.çünkü senin varligin sevgiye en güzel kanit.


küL oLmus ates yanarmi? Buz tutmus su akarmi? Bu gözLer seni sevdi baskasina bakarmi?


Nekadar çok seversen sev belli etmiyeceksin sevdigini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin


Düsünüyorum da; düsüncelerin en güzeli senin beni düsünüp düsünmedigini düsünürken düsündügünü düsünmek olsa gerek diye düsünüyorum


Belki daglarimda çigdemler açar uyur kar altinda yediverenim. Bir gözyasidir yagmurlarim gülerken aglatir su verdiklerim...


Seni özleyenlerin özleminden habersiz özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasinda ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin...


Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.


Dünyanin en güzel seyini sana vermek isterdim Fakat seni sana nasil verebilirim ki?


Aglamak çocuklara affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatirsan çocuk degilim aglamam Allah degilim affetmem...


Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahin varsa?Hosçakal ask sende kalsin sanmam ama isine yararsa?


Dertlerin kum tanesi kadar küçük sevinçlerin nisan yagmurlari kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaslar degerini bilmeyenlere sadakan olsun..


Yasamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak degildir sen yokken bile seninle olabilmektir..


Içinde öyle bir umut tasiki onu senden kimse alamasin.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.


Sözlerin büyük yüregin küçük! Hatalarin yanlislarin çokdogrularin yok! Bir seyleri göklere çikartip mutluyum saniyorsun..Kendine göre sansli bana göreyse zavallisin!
çııÖÖçşYa Sözlerin Aklimda Ya Da Aklim Adinda Ya Hayalin Karsimda Ya Da Sesin Kulagimda Ya Ben Çildiriyorum Ya da Çok Özlüyorum Ya Özlemek Çok Güzel Yada Özlenen Çok ÖZEL...


Ne zaman gelirsen gelbasima taç olursun. Sen benim eski degil eskimeyen DOSTUMSUN...


Sanal dünya diyorlar burayaugradim geçtim. Bekledigim ufak bir telefon görüsmesiydi artik ondanda vazgeçtim.Gideceksen git yolun açik olsun gözlerinde yüreginde huzur bulmustum al istemem o da senin olsun.


Seviyorum seni ölümsüz bir ask ile bütün kalbim hayatim seninle ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykiracagim seni seviyorum diye..


Hayatin en güzel ani herseyden vazgeçtiginiz zaman Sizi hayata bagliyan biri oldugunu düsündügünüz andir...


Ben senin ne yarin nede canin ben senin ne sevdigin ne baharin ben senin belki umrunda degilim ama sen benim sen benim nefesimsin


Seni dar agacindaki bir mahkumun hayati sevdigi kadar seviyorum...


Herzaman dogru söylene dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin.


Insan tirmanirken dagin kafa tutmasina razi olmalidir.


Kristalin bedelini göze almayanonunla oynamasin.


Hissizler Hareketsizler yol alamazlar Uyuyanlar hedefe ulasamazlar hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.


Ask günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür unutulmayacak kadar derin umulmayacak kadar yakin tek basina yasanmayacak kadar takimdir...


Askin zehir olsa içmezsem yolun ölüm olsa dönersem senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.


Yüregimin ta içinde bir ates yanar.. Yanmayan yer kalmamis söndürsen ne yazar.. Tasa topraga seni yazdi bu eller.. Ah sevmenin degeri bir bilseler


Sen benim ruhsatli sevdam ben senin sevda kesin seni sevmek yasamaksa ben hiç ölmedim


Istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse


Kim demis haram nedir bilmez Hayyam Ben harami helale karistirmam Seninle içilen sarap helaldir Sensiz içilen su bile haram


Sevmek çay sevilmek sekerbizim gibi sevenler çayi sekersiz içer


Hani kardelen gökyüzüne asik olurda çikartir ya karin altindan gövdesiniZenher yüreginde kardelen kadar cesaretin yoksa sakin asik olma...!


Sen benim için bir askin bittigi yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakin çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim senbenim için bir askin bittigi yersin senbenim nefretim nefes alis sebebimsin
çııÖÖçşsen benim hayalimin prensesisin seninle bir ömür boyu beraber olmak için herseyi ama herseyi vermeye hazirim melegim seni çok ama çok seviyorum...


Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadigim Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koydugumda Bu Dünyada Herseye Sahip Oldugumu Anladim


Ölüm gelir basim üstüne çekerim dert bir dert üstüne dayanirim inan herseye ama SENSIZ OLAMAM!


Eskiden karanliklardan ve yagmurlardan korkardim simdi ise yagmurlar gözyasim oldu karanliklar ise sirdasim oldu.


Seni sevmek yanlis ise Dogruyu istemiyorum.


Gittin sehir seni aglayarak ugurladi simdi yagmur durdu ya içimdeki özlem ?


Dogdum yasamak için yasarim sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için BITANEM!!!


Bir zamanlar sen hayal kurardin ben gerçekçiydim yillar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun!


Bugün sigaramin üzerine adini yazdim sigaram bittiginde seni unutacam sanmistim ne bilirdimki seni nefes içime çektigimi...


Okyanusta giderken bir deniz kizi çikti karsima bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende içini açtiginda içinde bir çift yüzük ve benden sana bir söz benimle evlenirmisin..


Bir gün beni arayacaksin arkadaslarina soracaksin sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksin o ezan degil sela diyecekler bir gül arayacaksin ama bulamayacaksin çünkü mevsim SONBAHAR...


Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi degil ; özledigimi bil heran çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!


Bir insana verilebilecek en güzel armagan yürektir ve bir insani sevebilmek dostum inan yürek isidir.


Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yoklugun hergece kalbimden vursada sana asigim ya oda yeter bana...


Sari giyer günes olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.


Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni misira sultan ise..


Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yasam Kuru Bir Çölde Cayir Cayir Yanmaya Benzer.Asksiz Bir Direniste Umutsuzca Direnmeye Benzer..


Kimi rüyalar görülmeye deger kimi ise yasanmaya
sen benim gördügüm ve bitmesin diye yasattigim
en tatli gerçek rüyamsin...


Rüzgarin keman çaldigi yagmurun camina vurdugu ve sen yatagina uzanip keske dedigin hersey seninle olsun BIRTANEM sen benim BIRTANEM gönlümde efsanemsin...


Nasilki Gökyüzü Yildizsiz Deniz Dalgasiz Toprak Susuz Olamiyorsa Bende Sensiz Olamiyorum BITANEM !!
çııÖÖçşTopraklardan kalem; agaçlardan kagit yaptim üzerlerine milyonlarca kez SENI SEVIYORUM yazdim.Ama yanilmisim.Ben seni sevmedim sana taptim biricik ASKIM.


Seni düsündüm agladim.Darmadagin aynaya baktim.Karsimda duran bir yabanciydi.Gözlerini koyulugunda sen vardin. Nefretle aynayi kirdim! Yere düsen cam parçaciklarinda sen vardin.Bir kaç damla kan akti elimden.Anladim artik sen vardin damarlarimda da sen vardin.


Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece islak yastigina basini koymak"yarin ne olacak diye"korkuyla uyumaya çalismak.Sen geceleri yalnizliktan aglamak nedir bilir misin?


Dertlerimizi avutan akil ve hikmettir. O engin denizlerin ötesindeki yerler degil.


Inan senin yaninda sanki birbirimizden çok uzaktaymisiz gibi geliyor bana.Yalnizligimi seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanimda hissediyorum.


Uykudan uyandigina pisman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çildirtan tatli bir rüyasin sen...


bir damla gözyasin olmak isterdim yanaklarindan süzülüp dudaklarindan ÖPMEK IÇIN...


Gönülden gönüle attin kendini bir heves ugruna sattin sevgini her geçen yolcuya açtin kalbini artik bir hancidan farkin kalmadi


Yoklugunu bu kadar derinden hissetmeseydim varliginin essiz güzelligini anlayamazdim PASAM!


Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin..


Ne hasta bekler sabahi ne taze ölüyü mezar nede seytan bir günahi seni bekledigim kadar...


Eger birgün kader seni benim kollarimdan alip birbaskasinin kollarina atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marsim olacaktir...


yüzümde tebessüm gözlerimde isik kalbimde günestin simdi gittin bogazimda dügüm oldun


Her aynaya baktiginda beni hatirla gözlerin yildizlara takilirsa gözlerimdir sakin unutma.. unutma eger bir gün avucuna bir yaprak düserse ellerimdir sakin birakma..


Bulutlarin Gözyaslari Pencerene vurdugu bir aksamda gecede hangi hayeller sana uyumayi unutturuyorsa gelecekte onlari yasatsin.


Kalbe yazilan yazi silinmiyor sildim desende bir iz kaliyor senden kalan anilar aklima geldiginde kalbimde uyuyan dev uykudan kalkiyor.


Hasret yagiyor bu gün sokaklara resmin var sanki göz kapaklarimda ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karsimsa.


Hiç zorlanmamistim kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte içimdeki duygulara hakim olamiyorum nedense sana söylemek istedigim bir söz var ama korkum engel oluyor sözlerime.


Gecemi aydinlatan ay gibisin ve ben mehtabinda elimde kadeh kalbimde yanan atesi söndürmeye çalisiyorum bu ates beni öyle sarmis ki ne yapsam söndüremiyorum.


Geceyi sana yazdim günesi sana alev alev yaniyor içimdeki sevda yetmiyor söndürmeye denizler ebedi ask için hazir bu can adanmaya.
çııÖÖçşHayatima bir yalnizlik çöküyor sen uyuyunca gecenin karanliginda kayboluyorsun usulca her sabah gözlerimi açtigimda yasamaktan önce sen geliyorsun aklima.


Sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatli canini sen güllerden güzelsin sevgi kadar özgürsün


Hasret ve özlem sevdiginle güzel karsimdaki senin gibi olunca özel tut onun elinden yada gönlünden bak o zaman ayirabiliyormu ecel


Çölün suya duydugu özlem bile Benim sana duydugum askin yaninda hiç kalir! Ben sana kavustugum gün Çöller gözyaslarimla islanir...


Su uzun gibi görünen ama gayet kisa hayat yolunda çare olmasa da aglamak! Mümkünmü ki aglamamak...


Ben mavi Sen gökyüzü.Ben deniz Sen dalgasi.Ben beden Sen can.Söyle simdi Dalgasiz deniz Cansiz beden Sesiz bir Ben olur mu hiç?...


Sen bir günessin etrafinda bir çok gezegen var. ama unutmaki ben de bir dünyayim ve bir tek bende hayat var !


Kahretsin unutamiyorum ama normaldirçünkü o benim kalbimle beynim arasinda çelik halattan asma köprü kurdu nice tir konvoylari geçti köprü sallanmadi bile!!!


Bilirmisin Bir Fidan Susuz Kalirsa Ne Olur...Tabiki Kurur Ve Ölür..Iste Ben Bir Fidan Sen susun Eger Sen Olmazsan Kurur Ve ÖLÜRÜM AsKiMM.


Biz denizci degiliz her limanda sevgilimiz olsun biz liseliyiz sevdikmi birkere severiz.


Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyasi döktüm senin için. Geceleri sen yataginda meleklerin kanatlariyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakisina bir dudak kivriminda titresen gülüsüne ulasmak için dünyanin bütün çiçeklerini önüne sererdim. Siirler sarkilar sevgiler içimde tutusan bir ates onun yangininda senin için kül kesildim. Agir hastalar geceyi zor geçirir. Sabahi bekler kirgin yürekler hasta umutlar yalniz ruhlar. Yalnizdi gecelerim. Hastaydi gecelerim. Kan kaybindan giden bir yarali gibi umarsizdi gecelerim. Bir uçurumun kenarina beni tasiyan karabasandi gecelerim. Adina yalnizlik dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin beni tanimadin beni sevmedin.. Bu bir ölümdü bu bir fermandi .. Biçak kesmez artik beni ip asmaz çeküller yüregimi tasimaz. Yasamak mümkün degil yalnizlik karanlik kapilariyla üstüme kapandi. Amansiz acilar içindeyim. Ey Sevdigim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi bir sen bilmedin. Yalnizligin diger adi aska karsilik almamaktir. Kaçilamayacak kadar yakin tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim askima yalnizlik kucak açti. Senin yokluguna dokundum içim yandi. Odamin çildirtan sessizliginde sana seslendim. Yankisi döndü dolasti senin kapilarin bana kapali. Kendi sesim yine bana ulasti. Anladim ki beni hiç duymayacaksin. Sana sitem edemem. Sana kirilamam. Bir tek dilegim var senden son bir tek istegim. O da MUTLU OLMAN. MUTLU OL SEVDIGIM.. BIRICIGIM..


Aglamak istiyorsan eger basini dik tutki göz yaslarin seni aglatan kadar alçalmasin


Seni sevmek kusursa sana özür borçluyumseni çok ama çok sevdim ikikere suçluyum.


Karanliklar içinde dertler ve benim Aklimda tek düsünce mutluluk ve sen


Sana öyle darginimki haykirmak yetersiz kelimeler yersiz kalir durma git götür ne varsa bekleme aglarim ben yalniz kendi kaderime anladim derman degilsin derdime haydi git dönüpte bakma halime haydi git düsünme durma aglarim ben kendi kendime anladim bitti hiç bir sey söyleme...


Sesiz bir gecenin sabahinda uyandigimda eger sen yanimdaysan ne mutlu bana eger sen yoksan uyanmamisimdir zaten uykumdan uyanamamda birdaha...


Sen dikeni bu kadar derine batip da can acitmayan dünyanin en güzel gülüsün su fizigin bile çözemedigi hayatimin en güzel rengisin!


Ben düz bir kelime sen yasamla aramdaki unutulmaz kafiyesin...


Bana yarinlarin güzel oldugunu söylemeyin bugün dünün yarini degilmi


Dogacak günümün günesi gecemi aydinlatan yildizimsin.. günümün sevinci gelecegimin umudusun....ASKIM....
çııÖÖçşMevsimlerden yazi Giysilerden beyazi Kuslardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herseyden çok Seni seviyorum


Seni her sabah ilk görenin günes olmasi ne aci. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin oldugunu bilse birdaha asla dogmazdi.


Sen dünyaya sürgün gönderilmis bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim birdaha cennetine dönemeyeceksin


Ince sizim kalp hirsizim beni benden aldin imkansizim aglasam inlesem ne fayda nasil olsa ben hep haksizim


Ne güzeldi günlerimiz Ayrilmazdi ellerimiz Askla çarpan kalplerimiz Ayri düstü gülüm gülüm


Dün gece yildizlara hep seni anlattim dinledikçe bir kez daha parladilar. Ayri oldugumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydilar


Zannetmeki gözlerim sana baktikça bikacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanirsa gözlerim hayata son sözüm ''SENI SEVIYORUM''olacak


Aramizdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdigimi okuyacaksin. Simdi okudugun gibi


Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin sevgilim


Sevgini tasimak degil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alismak zor yasamak degil özlemekte degil özleyipte görememek çok zor BEBEGIM...


Dün gece saatlerce ölümü ve sensizligi düsündüm acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm


Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüregimde nede askimi körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var


Gecemidir insani hüzünlendiren yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düsündüren yoksa benmiyim seni düsünmek için geceyi bekleyen


Hani geceden sonra dogarya günes aklima ilk sen gelirsin sonra bir çig tanesi olup yüregime düsersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin


Ask bir nehirdir içine aptallar düser bende düstüm ama beni ittiler


Bir gün dilenci gibi gelecegim kapina ürkerek basacagim zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyecegim bir dilim ekmek uzatacaksin karnim tok diyecegim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yillar önce çaldigin kalbimi geri ver geri ver diyecegim


Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularimin adidir hasret sen yildizlarin getirdigi özlem degil ölümün bile unutturamayacagi tutkumsun!..askim


Bazi insanlar hayalleriyle bazilari sevgileriyle yasarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlariyla hayallerine ulasir!..


Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yasanacak bir can bulur her düs gerçeklesecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek sey senin gibi bir dosttur!..


Yüreginin içinde esen rüzgari dinliyorum rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aski bulutlardan ve engin daglar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor içimi titreterek..

çııÖÖçşYa gözlerin aklimda yada adin aklimda ya hayalin karsimda yada sesin kulagimda ya ben çildiriyorum yada özlüyorum ya özlemek çok güzel yada özlenen çok özel....


Beklentilerimden vazgeçebilirim.Dilek baska seybeklemek baska seydir.Birincisi umut veriröteki ancak aci verebilir.Sevgibeklentilerden arinmistir.


Ben sensiz geçen günlerime yanarken belki sen bensizlige sevineceksin.. Ama sunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSIN !!!


Farzet ki bir rüzgardim esip geçtim hayatindan yada bir yagmur.. Sel oldum sokaginda sonra toprak çekti suyu kaybolup gittim.Belkide bir rüyaydim senin için.Uyandin ve ben bittim...


Hadi sözlerin yalandi Yalandi ellerin Tenin Nefesin... Peki ya gözlerin O hiç susmayan gözlerin Gözlerinde mi yalandi ey sevgili?


Seni özlüyorum.Gecenin en zifiri aninda bile odami aydinlatan bu aski özlüyorumen çok da her gün duyabilmek için çirpindigim sesini. Seni özlüyorum iste....Her tartisma sonunda çektigim sancilariseni kaybetmek korkusunun yüregimi bir biçak gibi kestigi anlari bile..
avatar
Kubilay

Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi : 24/03/10
Nerden : Samsun

https://www.facebook.com/pages/Hayat-Bize-Kirmizi-Beyaz-/10846913

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz